Satılık Atkılar Sipariş Formu
Adınız Soyadınız :
Firma Adı :
E-Mail Adresiniz :
Telefon Numaranız :
Fax Numaranız :
Adres :
ÜRÜN BİLGİLERİ
İstenilen Ürün Adı :
Ürün Adedi :
Baskı Renk Sayısı :
Diğer İstekleriniz :Sipariş vermek istediğiniz bu ürün için öncelikle size ulaşabileceğimiz e-mail - telefon - adres gibi bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Siparişinizi buradan vermenizin ardından veya öncesinde bize iletişim sayfamızda yer alan veya aşağıda yazan numaralarımızdan ulaşarak bilgi almanızı öneririz.

Firmamız kendi imalathanesinde çalışmasından ve ürünleri A´dan Z´ye kendisi üretmesinden dolayı belirli dönemlerde belirli yoğunluklar olabiliyor onun için öncelik olarak firma yetkililerimiz ile telefon üzerinden ön bilgi almanız sizin de bizim için de önemli bir konudur.

Aynı işi bu sektörde uzun yıllardır yapan firmaların en büyüğü ve en iyisi olmanın vermiş olduğu gurur ve onur ile, siz değerli müşterilerimizin sayesinde ilk olarak 2010 Yılında yurt dışına DÜNYA KUPASI ORGANİZASYONU atkılarını üreterek ihracatını yaptık. Daha sonra 2011 Yılından itibaren ise yurt dışında önde gelmiş kulüplerin gerek taraftar grupları gerek ise store lerinin ürün ihracatlarını gerçekleştirdik.

Firmamız Türkiye´de en üst ligden tutun en alt liglere kadar neredeyse tüm kulüplerin tüm taraftar grupları ile çalışmanın memnuniyetini de aynı şekilde tadmıştır. Sizlere bu alanda hizmet vermek bizim için şereftir.